Locaties Moeders Informeren Moeders

Op deze locaties wordt de methodiek Moeders Informeren Moeders uitgevoerd.

Locatie Organisatie Contactpersoon

Best

ZuidZorg

Anouk van der Vleuten
anoukvandervleuten@zuidzorg.nl

Den Bosch

Humanitas

Ilse van Berkel
i.vanberkel@humanitas.nl

Den Haag: stadsdelen Escamp, Loosduinen en Segbroek

CJG Den Haag

Hasmiek Nazari
hasmiek.nazari@denhaag.nl

Den Haag: stadsdelen Laak, Haagse Hout, Ypenburg en Leidschenveen

CJG Den Haag

Betty Soeterboek
betty.soeterboek@denhaag.nl

Den Haag: stadsdelen Centrum en Scheveningen

CJG Den Haag

Kim Wildschut
k.wildschut@denhaag.nl

Den Haag

CJG Den Haag

Tessa van 't Veer
tessa.vantveer@denhaag.nl

Dordrecht

Careyn

Marijke Koppelaar
M.Koppelaar@careyn.nl

Dronten

Icare Jeugdgezondheidszorg

Malon van den Berg
M.Bergvanden2@icare.nl

Ede

Malkander Ede

Margriet Verbruggen
mverbruggen@malkander-ede.nl

Eindhoven ZuidZorg

Anouk van der Vleuten
anoukvandervleuten@zuidzorg.nl

Elburg

Icare Jeugdgezondheidszorg

Maria van der Snee
m.vandersnee@jeugdnoordveluwe.nl

Ermelo

Icare Jeugdgezondheidszorg

Maria van der Snee
m.vandersnee@jeugdnoordveluwe.nl

Groningen

GGD Groningen

Julliet Schreuder
julliet.schreuder@ggd.groningen.nl

Harderwijk

Icare

Maria van der Snee
m.vandersnee@jeugdnoordveluwe.nl

Lelystad

Icare Jeugdgezondheidszorg

M. van den Berg
m.vandenberg@icare.nl

Nijkerk

Icare

Nelleke Keijzer
N.Keijzer@icare.nl

Nissewaard

CJG Rijnmond

Jacqueline Schuitemaker
j.schuitemaker@cjgrijnmond.nl

Nunspeet

Icare Jeugdgezondheidszorg

Nelleke Keijzer
N.keijzer@icare.nl

Oldebroek

Icare Jeugdgezondheidszorg

Maria van der Snee
m.vandersnee@jeugdnoordveluwe.nl

Putten

Icare Jeugdgezondheidszorg

Nelleke Keijzer
n.keijzer@icare.nl

Roermond

Wel.kom Roermond

Eefje ten Haken
e.tenhaken@welkom.nu
Hafida Tama
h.habsaoui@welkom.nu

Schiedam

CJG Rijnmond

Marianne Schipper
m.schipper@cjgrijnmond.nl

Son en Breugel

ZuidZorg

Anouk van der Vleuten
anoukvandervleuten@zuidzorg.nl

Veldhoven ZuidZorg Anouk van der Vleuten
anoukvandervleuten@zuidzorg.nl

Vlaardingen

CJG Rijnmond

Marianne Schipper
m.schipper@cjgrijnmond.nl

Zeewolde

Icare Jeugdgezondheidszorg

Malon van den Berg
M.Bergvander2@icare.nl