• WERKEN AAN DE KWALITEIT
  • VAN DE JEUGDSECTOR
Moeders Informeren Moeders (MIM)

Locaties en coördinatoren

Locatie Organisatie Contactpersoon

Best

ZuidZorg

Anouk van der Vleuten
anoukvandervleuten@zuidzorg.nl

Den Bosch

Humanitas

Ilse van Berkel
i.vanberkel@humanitas.nl

Den Haag: CJG Escamp en Segbroek

CJG Den Haag

Hasmiek Nazari
hasmiek.nazari@denhaag.nl

Den Haag: CJG Laak en Haagse Hout

CJG Den Haag

Betty Soeterboek
betty.soeterboek@denhaag.nl

Den Haag: CJG Loosduinen, Ypenburg en Leidschenveen

CJG Den Haag

Maartje Kammeraat
maartje.kammeraat@denhaag.nl

Den Haag: CJG Centrum en Scheveningen

CJG Den Haag

Tessa van 't Veer
tessa.vantveer@denhaag.nl

Dordrecht

Careyn

Marijke Koppelaar
M.Koppelaar@careyn.nl

Dronten

Icare Jeugdgezondheidszorg

Malon van den Berg
M.Bergvanden2@icare.nl

Ede

Malkander Ede

Henriette Bax
hbax@malkander-ede.nl

Eindhoven ZuidZorg

Anouk van der Vleuten
anoukvandervleuten@zuidzorg.nl

Elburg

Icare Jeugdgezondheidszorg

Maria van der Snee
m.vandersnee@icare.nl

Ermelo

Icare Jeugdgezondheidszorg

Maria van der Snee
m.vandersnee@icare.nl

Groningen

GGD Groningen

Julliet Schreuder
julliet.schreuder@ggd.groningen.nl

Harderwijk

Icare

Maria van der Snee
m.vandersnee@icare.nl

Lelystad

Icare Jeugdgezondheidszorg

M. van den Berg
m.vandenberg@icare.nl

Nijkerk

Icare

Nelleke Keijzer
N.Keijzer@icare.nl

Nunspeet

Icare Jeugdgezondheidszorg

Nelleke Keijzer
N.keijzer@icare.nl

Oldebroek

Icare Jeugdgezondheidszorg

Maria van der Snee
m.vandersnee@icare.nl

Putten

Icare Jeugdgezondheidszorg

Nelleke Keijzer
N.keijzer@icare.nl

Roermond

Vrijwilligers Centrale Roermond

Eefje ten Haken
e.tenhaken@welkom.nu
Hafida Tama
h.habsaoui@welkom.nu

Rotterdam

CJG Rijnmond

Marijke van Dongen
m.zee@cjgrijnmond.nl
Marjon Schagen
m.schagen@cjgrijnmond.nl

Schiedam

CJG Rijnmond

Marianne Schipper
m.schipper@cjgrijnmond.nl

Son en Breugel

ZuidZorg

Anouk van der Vleuten
anoukvandervleuten@zuidzorg.nl

Veldhoven ZuidZorg Anouk van der Vleuten
anoukvandervleuten@zuidzorg.nl

Vlaardingen

CJG Rijnmond

Marianne Schipper
m.schipper@cjgrijnmond.nl

Zeewolde

Icare Jeugdgezondheidszorg

Malon van den Berg
M.Bergvander2@icare.nl

Vragen?

Klaas Kooijman is contactpersoon.

NJi gebruikt cookies om het gebruik van de website te analyseren en het gebruiksgemak te verbeteren. Lees meer over cookies. Sluit mededeling over cookies